U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
