U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Help
kk: Көмек

en: Picture
kk: Сүрет

en: Error
kk: Қате

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
