U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
