U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
