U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Error
si: දෝෂය

en: Basic
si: මූලික
