U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Bottom
sr: Дно

en: Username or email address
sr: Корисничко име или е-мејл адреса
