U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Top
vi: Đầu

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Error
vi: Lỗi

en: Bottom
vi: Cuối

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Medium
vi: Vừa

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Information
vi: Thông tin

en: Account settings
vi: Thiết lập tài khoản

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang
