U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Medium
bg: Среда

en: Phone
bg: Телефон

en: Right
bg: Дясно

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
