U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Help
cy: Cymorth

en: Picture
cy: Darlun

en: Error
cy: Gwall

en: Header
cy: Pennawd

en: Medium
cy: Canolig

en: Phone
cy: ffôn

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Information
cy: Gwybodaeth

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
