U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Picture
dz: པར།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Account settings
dz: རྩིས་ཐོའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
