U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Picture
hr: Slika

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Bottom
hr: Dno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Medium
hr: Srednji

en: Phone
hr: Telefon

en: Basic
hr: Osnovno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
