U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ
