U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Bottom
mn: Доод

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо
