U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Help
nn: Hjelp

en: Picture
nn: Bilete

en: Error
nn: Feil

en: Header
nn: Topptekst

en: Phone
nn: Telefon

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
