U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Picture
pl: Obraz

en: Error
pl: Błąd

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Medium
pl: Średnie

en: Phone
pl: Telefon

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Show password
pl: Pokaż hasło

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Information
pl: Informacja

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Big
pl: Duży

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Header settings
pl: Ustawienia nagłówka

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail
