U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Error
sq: Gabim

en: Header
sq: Titulli

en: Medium
sq: Mesatar

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit
