U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Picture
jv: Gambar

en: Error
jv: Salah

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Warning
jv: Weling

en: Medium
jv: Sedheng

en: Basic
jv: Dasar

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
