U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Header
ps: سرۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Medium
ps: منځنى

en: Basic
ps: ساده

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Username or email address
ps: کارن نوم او برېښنالیک
