U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Picture
cs: Obrázek

en: Bottom
cs: Dole

en: Header
cs: Hlavička

en: Show password
cs: Ukázat heslo

en: Information
cs: Informace

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Username or email address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa
