U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Picture
eo: Bildo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj
