U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Top
he: עליון

en: Picture
he: תמונה

en: Bottom
he: למטה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Information
he: מידע

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל
