U.S. Web Design Standards (USWDS) (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Picture
hy: նկար

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները
