U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-rc1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: RSS feed
mk: RSS-канал

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош
