U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Basic
ne: सामान्य

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना
