U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Top
ast: Cimeru

en: Picture
ast: Imaxe

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Header
ast: Encabezáu

en: Medium
ast: Mediu

en: Basic
ast: Básicu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
