U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Show password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ತೋರಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Extended
kn: ವಿಸ್ತೃತ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
