U.S. Web Design System (USWDS) (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Account settings
mg: Ny mombamomban'ny kaonty

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
