µSync (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Field
cs: Pole

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Module
cs: Modul

en: Source
cs: Zdroj

en: avg
cs: průměr
