µSync (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Field
he: שדה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Module
he: מודול

en: Source
he: מקור

en: ok
he: בסדר
