µSync (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: ok
kn: ಸರಿ
