µSync (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Field
oc: Camp

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Module
oc: Modul

en: Source
oc: Font

en: Field instance
oc: Instància de camp
