µSync (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Field
ru: Поле

en: Content type
ru: Тип материала

en: Module
ru: Модуль

en: Source
ru: Источник

en: ok
ru: OK

en: sum
ru: сум

en: Field instance
ru: Экземпляр поля
