µSync (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Field
sk: Pole

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Module
sk: Modul

en: Source
sk: Zdroj

en: ok
sk: OK
