µSync (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Field
ta: புலம்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Module
ta: கூடகம்

en: Source
ta: மூலம்

en: ok
ta: சரி
