µSync (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Field
ar: الحقل

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Module
ar: الوحدة

en: Source
ar: المصدر

en: ok
ar: حسنا
