µSync (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Field
be: Поле

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Module
be: Модуль

en: Source
be: Крыніца

en: ok
be: так
