µSync (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Source
bo: ཁུངས
