µSync (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Field
ca: Camp

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Module
ca: Mòdul

en: Source
ca: Font

en: ok
ca: d'acord

en: Field instance
ca: Instància de camp
