µSync (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Field
de: Feld

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Module
de: Modul

en: Source
de: Quelle

en: sum
de: Summe

en: min
de: min.

en: Field instance
de: Feld-Instanz
