µSync (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Field
el: Πεδίο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Module
el: Μονάδα

en: Source
el: Πηγή
