µSync (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Field
es: Campo

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Module
es: Módulo

en: Source
es: Origen

en: ok
es: correcto

en: Field instance
es: Instancia de campo
