µSync (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Field
et: Väli

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Module
et: Moodul

en: Source
et: Allikas

en: ok
et: olgu

en: sum
et: summa

en: Field instance
et: Välja instants
