µSync (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Field
fa: فیلد

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Module
fa: ماژول

en: Source
fa: منبع

en: ok
fa: قبول

en: Field instance
fa: نمونه فیلد
