µSync (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Field
fi: Kenttä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Module
fi: Moduuli

en: Source
fi: Lähde

en: Field instance
fi: Kentän instanssi
