µSync (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Field
gl: Campo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Module
gl: Módulo

en: Source
gl: Orixe

en: ok
gl: correcto
