µSync (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Source
hi: स्रोत
