µSync (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Field
hu: Mező

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Module
hu: Modul

en: Source
hu: Forrás

en: ok
hu: rendben

en: Field instance
hu: Mező előfordulás
