µSync (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Field
it: Campo

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Module
it: Modulo

en: Source
it: Sorgente

en: Field instance
it: Istanza del campo
