µSync (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Field
ja: フィールド

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Module
ja: モジュール

en: Source
ja: ソース

en: ok
ja: OK
