µSync (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Field
ka: ველი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Module
ka: მოდული

en: Source
ka: წყარო
